sürdürülebilirlik istanbul

Neden REHAU? “SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK”

Devamını okuyun

Güvenilir bir iş ortağı olmasının yanı sıra, etkileyici geçmişiyle köklü bir aile şirketi olan Rehau mühendislik performansı ile bugün tüm dünyada yaşamı kolaylaştırmaya devam ediyor. 21.500’den fazla çalışanıyla bugün birçok sektörde yaratıcı çözümler sunarken sürdürülebilirlik bilinciyle hareket ediyor.

Sürdürülebilirlik

2E Yapı olarak REHAU yetkili bayisi olmaktan gurur duyuyoruz. Özellikle Rehau markasının çevre dostu ve sürdürülebilir üretim politikaları sayesinde üretim yaparken dünyamızı da koruyoruz. İnsanların yaşamını kolaylaştırmak amacıyla üretim faaliyetlerimize devam ederken gelecek nesillere iyi bir dünya bırakabilmek için toplumun ve çevrenin iyi bakılması gerektiğinin tüm sorumluluk duygusuyla bilincindeyiz. Bu sorumluluk bazen de üretim aşaması, karlılık vb. konularda çok zor kararlar vermemizi gerektiriyor.

Sürdülebilirlik, REHAU stratejileri içerisinde itici güç görevi görür. Ekonomi, üretim, güvenlik ve her alanda REHAU çalışanları ve ortakları gelecek nesillerin gurur duyacağı bir dünya miras bırakmak için elinden geleni yapmakta ve sürdürülebilir bir iş modeli benimsemektedir. Küresel değişim hızı her gün artmaktadır ve insanlar da bu duruma son derece duyarlı hale gelmiştir. Rehau sürdürülebilirlik ile alakalı aktiviteleri şeffaf bir şekilde yürümektedir. Aşağıdaki linkten rapora ulaşabilirsiniz.

DİJİTAL SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU

rehauistanbul2

REHAU Kalitesi İle Geleceği Şimdi Keşfedin

Devamını okuyun

Rehau demek inovasyon demektir. Dijital teknolojiler hayatımızın bir çok alanda yer almakta ve alışkanlıklarımızı ister istemez değiştirmektedir. Rehau teknolojiyi yarının ihtiyaçlarıyla buluşturarak müşterilerine akılcı, yaşam kalitesini arttırıcı ve inovatif ürünler sunar. İşini bilen mühendisler değişen müşteri ihtiyaçlarına karşı heyecan verici ve yenilikçi ürünler tasarlamaktadır.

Özellikle pencere ve kapı pvc alanında yapmış olduğu yeniliklerle ön plana çıkan REHAU markası, bayileri sayesinde müşterilerin yanıtlarına cevap veriyor. REHAU markasının sağladığı avantajlarla bayiler de müşterilerini şeffaf bir şekilde bilgilendirmekte ve kalitenin sorunsuz şekilde sağlanmasına katkıda bulunmaktadır. 2E YAPI Yetkili REHAU Bayisi de yıllardır müşterilerinin satış, tamirat vb. her türlü ihtiyaçlarını en özenli şekilde gidermektedir.

Beşiktaş REHAU Bayi 2E YAPI ihtiyaçlara müşterilerin gözünden bakmakta, uzman yetkililerin profesyonel yönlendirmeleriyle Beşiktaş ve İstanbul’da yenilikçi ve yaratıcı çözümler sunmaya devam etmekte ve REHAU markasını müşterileriyle yıllardır sorunsuz bir şekilde buluşturmaktadır.